Про компанію

Підприємство "Іберус-Київ" розгорнуло виробництво дереворізального інструменту на власній виробничій базі у 1990 р. На ринку України вперше було представлено новий сучасний інструмент, створений на основі передових світових технологій.

 

    Особливостями цих технологій є:
  • широке застосування конструкцій фрез з механічним кріпленням ножів;
  • використання твердого сплаву люксембурзької фірми "CERATIZIT" для виготовлення ножів за власними профілями;
  • застосування стандартних твердосплавних ножів, заточених з 2-х та 4-х сторін, що у стільки ж разів збільшує їх термін служби;
  • шліфування посадкових місць під ножами, що підвищує точність установки ножів, що, у свою чергу, призводить до підвищення якості роботи та збільшення терміну служби фрез;
  • застосування підрізних ножів створює сприятливий режим роботи для основних ножів, забезпечує можливість їх перевертання, суттєво знижує навантаження на обладнання, гарантує якість обробки деревини;
  • динамічне балансування фрез забезпечує зниження торцевого биття, а також знижує навантаження, рівень шуму, вібрацію;
  • застосування легких сплавів при виготовленні корпусів фрез значно зменшить навантаження на підшипникові вузли шпинделів, ціна яких не рідко перевищує вартість інструменту.

 

Зниження навантажень суттєво продовжить термін служби Вашого обладнання.

Поряд із універсальним твердим сплавом для обробки різних порід деревини та деревних матеріалів можливе застосування спеціалізованих т/с, призначених для обробки твердих та волокнистих плитних матеріалів, якщо заздалегідь відомо, який матеріал оброблятиметься.

Крім цього, враховуючи особливості вітчизняного ринку та досвід роботи наших клієнтів, фірма "Іберус-Київ" виробляє заточування профільних твердосплавних ножів та сервісне обслуговування фрез..

У конструкції наших фрез враховано не лише найкращий зарубіжний досвід, а й уподобання вітчизняного виробника та споживача. Ми їх знаємо, як ніхто інший, тому що маємо деревообробне виробництво, де відпрацьовуються передові технології та новий інструмент..

Купуючи фрези фірми "Іберус-Київ", Ви маєте можливість безкоштовно ознайомитися з цими технологіями та застосувати їх у своєму виробництві.

Сертифікат.

Накопичений інженерно-технічний та виробничий досвід ми широко використовуємо особливо при вирішенні нетипових та нестандартних завдань. Тому представлена в нашому каталозі різноманітність фрез не є остаточною. Ми виготовимо будь-яку фрезу за Вашим ескізом або зразком та забезпечимо її ефективну роботу саме на Вашому обладнанні. В арсеналі нашої фірми є багаторазовий досвід створення технологічних процесів з урахуванням обладнання, яке має наш замовник.

Перспективним напрямом діяльності є розробка та виробництво кінцевого інструменту, призначеного для обробних центрів з ЧПК та вертикально-фрезерних верстатів. Застосування кінцевого інструменту дає можливість суттєво підвищити декоративні (художні) форми виробів, наприклад, при виготовленні профільних вигнуто-увігнутих деталей меблевих фасадів та імітації різьблення по дереву, виконаному на верстатах фрезерно-копіювальних та верстатах з ЧПУ..

Особливо слід виділити розробку та впровадження кінцевого інструменту для виробництва дверних та віконних блоків на найсучасніших роботизованих верстатах..

Постійне вдосконалення інструменту неможливо без модернізації власного виробництва. Головним та постійним напрямком розвитку "Іберус-Київ" є застосування у виробництві верстатів з ЧПУ, парк яких з кожним роком стає більшим..

У 2002 р. впроваджено у виробництво ліцензійний пакет сучасного конструкторського програмного забезпечення "Pro/engineer", який поряд з унікальними можливостями в проектуванні містить модуль створення технологічних керуючих програм для верстатів з ЧПУ: і "наскрізна технологія" - від комп'ютера конструктора до збирання фрез - стала реальністю.

З нами легко та зручно працювати. Розгалужена дилерська мережа та служба доставки позбавить Вас необхідності частих, а найголовніше далеких поїздок.

Для широкого впровадження передових технологій та нового інструменту нами проводяться семінари, у яких можуть взяти участь усі охочі. Для зручності наших клієнтів семінари приурочуються до найбільших виставок, що проводяться в м. Києві.

У 1998 році продукція нашого підприємства була удостоєна "Приза Європи за якість". У 2002 році "Іберус-Київ" Асамблеєю ділових кіл України визнано одним із 100 найкращих підприємств у галузі деревообробки.

Бажаю Вам приємної, безпечної та прибуткової роботи нашим інструментом та сподіваюся на довгострокову взаємовигідну співпрацю.

 

Генеральний директор
"Іберус-Київ"
Забєліна-Фільківська Т.С.


+38 (095) 280-31-41 +38 (067) 714-40-13 +38 (044) 482-47-61

Ми в Instagram 

Україна, 04080 м. Київ, вул. Кирилівська, 51-А